SON DAKİKA

kadin.haberinews.com

MAGAZİN, MEDYA

KÜNYE

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Fırat Talay
(firattalay@hotmail.com)

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
Ümit Yılmaz
(ümityilmaz@hotmail.com)

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü / Responsible Editor
Fatma Uşan
(usanfatma@hotmail.com)

Haber Editörleri / News Editors

Kadir Kurtay

Mertcan Kaya

Zeynep Gürsu

Tuğçe Karaman

Ali Tüfekci

Spor Editörü / Sports Editor
Kenan Bayram

Gece Editörleri / Night Shift Editors
Barış Yıldız

Hukuk Danışmanı / jurisconsult
Av.Eyüp Küçük

Mali Müşavir / financial advisor
Nursel Yıldız

Görsel Yönetmen / Art Director
Volkan Petekçi

Reklam Müdürü / Advertising Manager
Hasan Işıklı

İletişim Skype- Mail / Contact
haberinews@gmail.com

Yazılım / Software
Erdal Özçelik

HABER İHBAR HATTI

0535 278 59 57

Adres/Address
Başakşehir / İstanbul

ALTYAPI ve TEMA
WordPress
Haber Teması : https://www.thewp.com.tr

İnternet Haber Sitemiz  ( İMQS VE İYAD ) Uluslararası kaliteli yayın  sertifikalarına sahiptir.

   MİSYONUMUZ

Değer yaratan,müşteri memnuniyet ve topluma katkıları ile örnek bir kuruluş olarak Türk Medya sektöründe; yazılı,görsel,işitsel ve dijital yayın alanlarında öncü kuruluş olmak ve bu konumunu korumak. Dünyaya açık yönetim anlayışı ile dünya medya sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.

VİZYONUMUZ

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen,doğru,tarafsız ve güncel haberler ile toplumu bilgilendiren,eğitici ve öğretici içerikli yayınlar geliştiren ve bunları yaygınlaştıran öncü medya grubu olmak.

Yayın sektöründeki tüm yenilikleri takip ederek bu yenilikleri faaliyet alanlarına uygulamak ve topluma ulaşmasını sağlamaktır.

DEĞERLER

  1. İnsana saygılı olmak.
  2. Doğruluk ve tarafsızlık.
  3. Dürüst,ilkeli ve hukuka saygılı yayın anlayışını sürdürmek.
  4. Kişinin ve toplumun haklarına ve özel yaşamına saygılı olmak.
  5. Çevreye duyarlı olmak.
  6. Müşterilerimiz ve okurlarımız için değer yaratmak, beklentilerine kaliteli ve istikrarlı yayın anlayışı ile cevap vermek.
  7. Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve başarma güdülerini desteklemek için bireysel insiyatif ve sorumluluk almalarını sağlamak amacı ile, işbirliği ve dayanışmanın hakim olduğu bir çalışma ortamı yaratmaktır.

                  www.haberinews.com

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Harici linklerin sorumluluğunu almaz

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

haberinews.com tüm hakları saklıdır.Sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.Hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir.

Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Haberinews.com İnternet Yayıncıları Derneği (İYAD) Üyesidir.

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2015 sitenizinadresi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları haberinews.com’a aittir. haberinews.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar haberinews.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
haberinews.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. haberinews.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the haberinews.com. However, sometimes the haberinews.com uses third parties to process your information. haberinews.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the haberinews.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the haberinews.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the haberinews.com and its services. When you use haberinews.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the haberinews.com cookies section of our full Privacy Policy.

BU AY ÇOK OKUNANLAR

GÜNLÜK HABER AKIŞI

SON DAKİKA HABERLERİ